ULYSSIS Open Source Job Fair

Net zoals vorig jaar organiseert ULYSSIS een jobbeurs gericht op bedrijven die open source ontwikkelen, ondersteunen of gebruiken als basis voor hun dienstverlening. Op deze manier hopen we een alternatief te bieden voor de klassieke consultancy jobs en de grote multinationals. Het is dé gelegenheid voor studenten om met hun enthousiasme voor open source, Linux en Unix in contact te komen met gelijkgestemde werkgevers. Maar ook zij die nog niet afstuderen zijn zeker welkom voor stages, onderzoeksplaatsen of andere samenwerkingsmogelijkheden.

Ontdek onze open source bedrijven op 22 maart in de museumzaal van de universiteitshallen van 11u00 tot 15u30. Meer informatie, alle bedrijven, links naar sociale media en reminders kan je vinden op http://opensourcejobfair.be

Deze bedrijven zijn al zeker van de partij: Green IT Globe, Red Hat, ICTS (KU Leuven), GuardSquare, Emweb, Open-Future, Departement Computerwetenschappen (KU Leuven), Kopano, Tessares, Inuits, Gfi, Odoo, NVISO, Altran, SoftAtHome, LinuxBE, Bewire, Xenit

Sponsors

Workshop Mailinglijst

Blijf op de hoogte van onze workshops door je in te schrijven op onze mailinglijst.

Twitter

Ben je het beu om code te delen via Dropbox, of projecten door te sturen via Facebook? In deze workshop tonen we je hoe je probleemloos gezamenlijk bestanden kan bewerken en versies beheren met behulp van het vrij en open source versiecontrolesysteem git: https://inschrijven.ulyssis.org

Vanavond tussen 18u en 22u is het zo ver: de ULYSSIS Openkelderavond! Nieuwsgierig naar onze servers? Interesse om lid te worden? Of gewoon zin om eens te kijken waar het allemaal over gaat? We vertellen je graag meer vanavond in Residentie Holleberg (Schapenstraat 37).

4

Dinsdag vindt onze Openkelderavond plaats. Dat betekent opruimen! Onze leden waren dit weekend dus druk in de weer om alles proper in dozen de plaatsen en heel wat verouderd materiaal naar het recyclagepark te brengen.

3

Load More