Workshop: Data analyse met R

Statistiek voor een paper nodig maar nooit gehad in de les? Vielen SPSS of STATISTICA best tegen? Weet je eigenlijk nog niets van R of statistiek en wordt dat eens hoog tijd?
ULYSSIS en Datacamp organiseren samen een workshop die de basis van statistiek in R toelicht.

Geen enkele voorkennis is vereist. We beginnen bij het complete begin en na 2 uur ben je in staat zelf een dataset te analyseren en visualiseren.

Vergeet je niet in te schrijven op inschrijven.ulyssis.org, daar vind je ook de installatie-instructies.

Wil je op de hoogte blijven van onze andere workshops? Schrijf je dan in op onze workshop mailinglist via de widget in de zijbalk op deze website.

 

 

Sponsors

Workshop Mailinglijst

Blijf op de hoogte van onze workshops door je in te schrijven op onze mailinglijst.

Twitter

22 april is het zo ver! De vijfde editie van de ULYSSIS CTF. Een hackwedstrijd waarin je (met of zonder ervaring) de kans krijgt om je security- en puzzelskills aan te scherpen.
Vorm snel een team op https://ctf.ulyssis.org want er is maar plaats voor 25 teams!

#LaTeX! Ideaal om mooie, professionele en uniforme verslagen, thesissen en papers mee te schrijven. Geen gepruts met lay-out, bibliografie, voetnoten, tabellen of illustraties. https://inschrijven.ulyssis.org

Looking for exciting and innovative jobs in FOSS? Then come and visit our unique Open Source Job Fair on 11 March in Leuven https://opensourcejobfair.be

Load More