Workshop Git

Naar aanleiding van een aantal vragen van bachelorstudenten informatica organiseert ULYSSIS speciaal in het tweede semester een workshop Git op donderdag 2 april om 20u in lokaal 00.144, Celestijnenlaan 200A

git

Grote groepswerken? Code over een lange periode te beheren? Of gewoon nood aan wat meer orde in al je programmeerwerk? Kom dan naar de ULYSSIS Workshop over het versiebeheersysteem git.

ULYSSIS leert jullie de basis, en ook enkele gevorderde elementen, van hoe je met Git, via de command-line, je projecten kan tracken.

Pruts dus niet langer met Dropboxen en duizend kopieën en leer werken met Git.

We vragen om reeds op voorhand Git te installeren. Gebruik je Windows of Mac OSX? Ga dan naar http://git-scm.com/
Linux en BSD gebruikers vinden git in hun package manager

Wil je zeker zijn dat je een plaatsje hebt? Schrijf je dan in op https://inschrijven.ulyssis.org/

Sponsors

Workshop Mailinglijst

Blijf op de hoogte van onze workshops door je in te schrijven op onze mailinglijst.

Twitter

Papers te schrijven? Fan van uniformiteit? Gepruts met layout, bibliografie, voetnoten en afbeeldingen beu? Woon dan de komende weken een van onze workshops LaTeX bij! Meer info op http://inschrijven.ulyssis.org

Ben je geïnteresseerd in de werking van ULYSSIS? Bezoek dit jaar de serverruimte van ULYSSIS op verplaatsing
Je bent welkom op: Donderdag 16 oktober in de foyer van 200A (Celestijnenlaan 200A, 3001 Heverlee) tussen 19u en 22u.

22 april is het zo ver! De vijfde editie van de ULYSSIS CTF. Een hackwedstrijd waarin je (met of zonder ervaring) de kans krijgt om je security- en puzzelskills aan te scherpen.
Vorm snel een team op https://ctf.ulyssis.org want er is maar plaats voor 25 teams!

Load More