Webserver upgrade

Als deel van onze reeks upgrades en verbeteringen, is nu de webserver aan de beurt. In de zomervakantie gaan we onze huidige webserver vervangen door twee nieuwe webservers. Om deze wissel zo vlot mogelijk te laten verlopen, hebben wij de belangrijkste veranderingen gedocumenteerd, en moedigen we je aan om al eens te testen of je website zal blijven werken. Meer informatie vind je op https://docs.ulyssis.org/Webserver_changes_summer_2014.

Voor vragen kan je altijd terecht bij ulyssis@ulyssis.org.

Sponsors

Workshop Mailinglijst

Blijf op de hoogte van onze workshops door je in te schrijven op onze mailinglijst.

Twitter

Ben je het beu om code te delen via Dropbox, of projecten door te sturen via Facebook? In deze workshop tonen we je hoe je probleemloos gezamenlijk bestanden kan bewerken en versies beheren met behulp van het vrij en open source versiecontrolesysteem git: https://inschrijven.ulyssis.org

Vanavond tussen 18u en 22u is het zo ver: de ULYSSIS Openkelderavond! Nieuwsgierig naar onze servers? Interesse om lid te worden? Of gewoon zin om eens te kijken waar het allemaal over gaat? We vertellen je graag meer vanavond in Residentie Holleberg (Schapenstraat 37).

4

Dinsdag vindt onze Openkelderavond plaats. Dat betekent opruimen! Onze leden waren dit weekend dus druk in de weer om alles proper in dozen de plaatsen en heel wat verouderd materiaal naar het recyclagepark te brengen.

3

Load More