Workshop Linux voor Beginners

Linux_for_beginners2016Doet jouw computer ook nog niet altijd wat jij wil? Dan is er een oplossing genaamd Linux! Linux is een gratis, snel, stabiel en open source-besturingssysteem dat compatibel is met zowat alle Windows- en Mac-bestanden. Kom naar onze workshop komende woensdag en we vertellen je hoe je aan de slag kan gaan met Linux om de werking van je computer volledig aan te passen aan jouw persoonlijke wensen.
De workshop gaat door op woensdag 27 april in het lokaal 00.144 (Celestijnenlaan 200A) om 20u. Je kan je inschrijven op inschrijven.ulyssis.org.

P.S. als er vragen mochten zijn, aarzel niet ons te contacteren.

 

 

 

 

Sponsors

Workshop Mailinglijst

Blijf op de hoogte van onze workshops door je in te schrijven op onze mailinglijst.

Twitter

Ga samen met ULYSSIS naar @fosdem op 1 en 2 februari in Brussel, Europa's beste evenement voor vrije en open source software: https://inschrijven.ulyssis.org

Zowat elke Leuvense Student maakt zonder het te weten gebruik van de IT-services van ULYSSIS. Wat is dat eigenlijk precies? Al eens een server van dichtbij gezien?
Kom dinsdag 15 en woensdag 16 oktober ons bezoeken op onze Openkelderavond On Tour! Meer op http://ulyssis.org

Load More