Workshop Linux voor Beginners

Linux_for_beginners2016Doet jouw computer ook nog niet altijd wat jij wil? Dan is er een oplossing genaamd Linux! Linux is een gratis, snel, stabiel en open source-besturingssysteem dat compatibel is met zowat alle Windows- en Mac-bestanden. Kom naar onze workshop komende woensdag en we vertellen je hoe je aan de slag kan gaan met Linux om de werking van je computer volledig aan te passen aan jouw persoonlijke wensen.
De workshop gaat door op woensdag 27 april in het lokaal 00.144 (Celestijnenlaan 200A) om 20u. Je kan je inschrijven op inschrijven.ulyssis.org.

P.S. als er vragen mochten zijn, aarzel niet ons te contacteren.

 

 

 

 

Sponsors

Workshop Mailinglijst

Blijf op de hoogte van onze workshops door je in te schrijven op onze mailinglijst.

Twitter

Ben je geïnteresseerd in de werking van ULYSSIS? Bezoek dit jaar de serverruimte van ULYSSIS op verplaatsing
Je bent welkom op: Donderdag 16 oktober in de foyer van 200A (Celestijnenlaan 200A, 3001 Heverlee) tussen 19u en 22u.

22 april is het zo ver! De vijfde editie van de ULYSSIS CTF. Een hackwedstrijd waarin je (met of zonder ervaring) de kans krijgt om je security- en puzzelskills aan te scherpen.
Vorm snel een team op https://ctf.ulyssis.org want er is maar plaats voor 25 teams!

#LaTeX! Ideaal om mooie, professionele en uniforme verslagen, thesissen en papers mee te schrijven. Geen gepruts met lay-out, bibliografie, voetnoten, tabellen of illustraties. https://inschrijven.ulyssis.org

Load More