Werken 14 april 2016

Deze week donderdag 14 april 2016 vanaf 8u ‘s morgens zullen er werken uitgevoerd worden in de ULYSSIS serverkelder.

Na jaren onze ruimte te hebben gekoeld met een conventionele muurventilator zullen we nu overgaan tot de installatie van airconditioning. Dit model van 5kW zou onze servers gedurende heel het jaar op een constante en efficiëntere temperatuur moeten houden, en zal het voor ons ook aangenamer maken om in de zomer onderhoudswerken uit te voeren. Daarnaast zal de technische dienst van de KU Leuven ook nakijken waarom er problemen zijn met de voltages van de stroomtoevoer naar onze servers.

Waar er geen overlast wordt verwacht, bestaat er een kleine kans dat servers moeten verplaatst worden of de stroom kort uitvalt.

Sponsors

Workshop Mailinglijst

Blijf op de hoogte van onze workshops door je in te schrijven op onze mailinglijst.

Twitter

Papers te schrijven? Fan van uniformiteit? Gepruts met layout, bibliografie, voetnoten en afbeeldingen beu? Woon dan de komende weken een van onze workshops LaTeX bij! Meer info op http://inschrijven.ulyssis.org

Ben je geïnteresseerd in de werking van ULYSSIS? Bezoek dit jaar de serverruimte van ULYSSIS op verplaatsing
Je bent welkom op: Donderdag 16 oktober in de foyer van 200A (Celestijnenlaan 200A, 3001 Heverlee) tussen 19u en 22u.

22 april is het zo ver! De vijfde editie van de ULYSSIS CTF. Een hackwedstrijd waarin je (met of zonder ervaring) de kans krijgt om je security- en puzzelskills aan te scherpen.
Vorm snel een team op https://ctf.ulyssis.org want er is maar plaats voor 25 teams!

Load More